Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Cieľom Naturvédy je priniesť do vašich domovov kvalitné a zdravé produkty, ktoré sami využívame, neustále spoznávame a hľadáme. Snažíme sa ľuďom ponúknuť alternatívne a jedinečné veci, pričom kladieme dôraz na jednoduchosť, poctivosť a striedmosť. Aj preto u nás nenájdete širokú ponuku produktov, ale len tie, za ktorými si naozaj stojíme. Pri ich výbere vždy dbáme na to, aby vychádzali z prírody a prírodu aj chránili. Nezaoberáme sa tak len hotovým produktom, ale aj filozofiou firmy, s akými materiálmi pracuje, do čoho svoje produkty balí, ako sa zaujíma o ekológiu, či vyrába udržateľne, ako pristupuje k svojim zamestnancom, a čo nás každá firma vie naučiť nielen v tom, ako byť zodpovednejší a férovejší.

V našej ponuke tak nájdete:

Prémiové vegánske kondómy Glyde, ktoré sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudské zdravie, a preto neobsahujú žiadne nežiadúce chemikálie, umelé farbivá, či príchute. Austrálsky výrobca Glyde Health si navyše zakladá na férovom prístupe k ľuďom, zvieratám a životnému prostrediu, a preto spolupracuje iba s enviromentálne zmýšľajúcimi, fair trade partnermi, ktorí pre svojich zamestnancov zabezpečujú férové pracovné podmienky a odpovedajúci plat. Myšlienku zdravej alternatívy v sexuálnom živote sme si osvojili natoľko, že sme sa hrdo stali výhradnými distribútormi Glyde v SR a ČR.

Fair Trade oblečenie Mayamiko z Malawi ponúka moderný design spojený s kvalitou látok vyberaných na miestnom trhu. Mayamiko tak podporuje nielen znevýhodnené ženy, kvôli ktorým vzniklo, ale aj miestnu komunitu a trh. Riadia sa etickými kódexami, myslia na ekologickú stopu a pracujú v zero-waste dielni, kde látky využívajú do posledných kúskov. Ak si vyberiete jeden z ich kúskov, podporíte tak Fair Trade, ekológiu, zero-waste a udržateľnú módu v jednom, a pre seba získate jedinečný kúsok, ktorý vám bude robiť spoločnosť po dlhé roky.

Bavlnené sáčky Re-sack sú ideálnym pomocníkom na nákup pre ľudí, ktorí sa snažia žiť šetrne k prírode a vyhábajú sa plastom. Sáčky sú vyrobené z Bio bavlny za fair trade podmienok, sú znovu a znovu použiteľné, prateľné, a sú vhodné na použitie rovno v chladničke, keďže dýchajú. Vďaka tomu, že sú z Bio bavlny, a nie sú farbené, je možné ich po ukončení používania zkompostovať.

Uzatvárateľné sklenené šálky JOCO sú ideálne pre všetkých, ktorí si, rovnako ako my, radi kupujú kávu "so sebou," ale neradi plytvajú papierovými pohármi s plastovým vrchnákom. Každoročne sa ich na svete použije okolo 500 miliárd, tak prečo k tomu pridávať ďalšie?

Kvalitné nerezové fľaše, nádoby, slamky Made Sustained na ten správny, ekologický, pitný a stravovací režim. Odhliadnuc od toho, že voda z vodovodu je cca 1000 krát lacnejšia, ako voda kupovaná, neminiete už ani o jednu plastovú fľašu naviac! Zároveň fľaše Made Sustained poslúžia, vďaka dvojitému plášťu, ako klasické termosky, a udržia nápoje teplé (až 4 hodiny) aj studené (až 20 hodín). Povedzte kupovanej vode zbohom. Nie je nič jednoduchšie, ako si zobrať fľašu Made Sustained, otočiť kohútikom a užívať si prírodu.

Dizajnové vermikompostéry, aby ste už naozaj zbytočne nič nevyhadzovali. Červy žijúce v jednotlivých poschodiach sa postarajú o takmer všetko a z organickej hmoty vytvoria parádny humus a tekuté hnojivo, vaše kvietky a bylinky naberú úplne nový rozmer a keď nevlastníte záhradu, určite potešíte aj priateľov a známych.

A koše na komunálny odpad vyhynú. :)

Čistiace prostriedky Yellow & Blue, ktoré vyrába česká firma Tierra Verde s.r.o. vám zaručia čistú domácnosť tým najekologickejším spôsobom. Tieto produkty sú nielen zdravé a férové k vášmu zdraviu, ale aj k životnému prostrediu a planéte. Okrem toho v našom sortimente od tejto firmy nájdete aj veci do domácnosti z biobavlny, s ktorými spoznáte pocit života ako v bavlnke.

 
Facebook
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk